TR | EN | AR
  Anasayfa  |  Tüketici Köşesi  |  Üye Girişi  |  Hoşgeldiniz: Misafir   
 

(0)

Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player 

Göçbeyli’de Salça Fabrikası Temeli Atıldı.

Merkezi Balıkesir’in Burhaniye İlçesi’nde bulunan Burcu Gıda Konservecilik ve Salça Sanayi, yatırım yeri olarak İzmir Bergama’nın Göçbeyli beldesini seçti. 2013 yılında faaliyete geçmesi planlanıyor.

Merkezi Balıkesir’in Burhaniye İlçesi’nde bulunan Burcu Gıda Konservecilik ve Salça Sanayi, yatırım yeri olarak İzmir Bergama’nın Göçbeyli Beldesi’ni seçti. 2013 yılında faaliyete geçmesi hedeflenen fabrika, 300 kişiye istihdam sağlayacak.

66 bin metrekarelik bir alanda kurulacak salça fabrikasının temel atma törenine Göçbeyli Belde Belediye Başkanı Esat Karacan, Burcu Gıda Firması yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Burcu Gıda Konservecilik ve Salça Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Cemil Bahadır, bölgede 3. büyük salça fabrikasının temelini atmanın mutluluk ve heyecanını yaşadıklarını belirterek, "Göçbeyli’de yaklaşık 15 yıl öncesi kurmayı düşündüğümüz salça ve konserve fabrikamızın temelini nihayet bu gün atmanın sevincini yaşıyoruz. Göçbeyli Belediye Başkanımız Esat Karaca’nın büyük ve emek ve gayretleri sonucu bürokratik engellerin ortadan kaldırılmasıyla işletmeci olarak bize de büyük kolaylık sunuldu.

Bu işletmenin burada kurulmasını sağlayan Başkan Karaca’dır. Bizim yolumuzu açtı, biz de sermayemizi bu bölgeye aktarmaya devam edeceğiz. Altyapı çalışmalarımızı tamamlayıp, fabrikayı kurduğumuz zaman bu bölgenin en çevreci işletmesi olacak." diye konuştu.

Bahadır, fabrikayı en geç 2013 yılına kadar tamamlayıp faaliyete geçirmeyi düşündüklerini ve Burhaniye’deki işletmenin bazı ünitelerini de buraya taşıyabileceklerini sözlerine ekledi.

28.04.2012

BURCU GIDA NE ÜRETİYOR?
Domates Salçaları, Biber Salçaları, Ketçap, Mayonez, Pizza Sosu, Konserveler, Bezelye Konservesi, Közlenmiş Biber, Garnitür, Taze Fasulye Konservesi, Soyulmuş Sarımsak, Kurutulmuş Domates, Haşlanmış Ürünler, Hazır Yemekler, Barbunya Pilaki, Fasulye Pilaki, Nohut Pilaki, Zeytin, Zeytin Yağları, Çorbalar, Bakliyatlar, Turşular.