TR | EN | AR
  Anasayfa  |  Tüketici Köşesi  |  Üye Girişi  |  Hoşgeldiniz: Misafir   
 

(0)

Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player 

Burcu, Worldfood İstanbul 2012 Gıda Fuarında tüketiciyi lezzetle buluşturdu.

Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, CNR EXPO - İstanbul Fuar Merkezi’nde 6 Eylül 2012 Perşembe günü başladı, 9 Eylül 2012 Pazar günü sona erdi. Fuar, bölgedeki en büyük uluslararası buluşma noktası olarak 20. kez gıda üreticileri ile tüketicileri bir araya getirdi. E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından düzenlenen ve T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenen fuarda, gıda sektörünün lider firmaları bir araya gelerek sektörün gücünü yansıttı.

4 gün boyunca ürünlerimizi tatmak, tanımak ya da bizimle iş birliği yapmak isteyen, yurtiçi ve yurtdışından gelen profesyonel ziyaretçilerle buluştuk.

Fuarda 80 metrekarelik alana özel tasarlanan benzersiz standımızla beğeni topladık. Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, Burcu’nun sektörde gelişmesini ve yeni pazarlara açılmasında önemli bir rol üstlendi.

Türkiye ve yurtdışında faaliyette olan Burcu bayileri, fuarda bizleri yalnız bırakmadı. Worldfood İstanbul 2012 Gıda Fuarında standımızı ziyaret eden bütün ziyaretçilere ilgi ve alakaları için
teşekkür ederiz.

11.09.2012