TR | EN | AR
  Anasayfa  |  Tüketici Köşesi  |  Üye Girişi  |  Hoşgeldiniz: Misafir   
 

(0)

Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player 

Vali Ahmet Turhan, Burcu Gıdayı ziyaret etti

Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, ilçe ziyareti amacıyla Burhaniye’ye geldi. Burhaniye ilçesi ve ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan ve çeşitli açılış törenlerine katılan Vali, Balıkesir Merkez’e dönmeden önce son ziyaretini Burcu Gıda Konservecilik ve Salça fabrikasına yaptı.

Vali Ahmet Turhan, Burhaniye Kaymakamı Ali Uslanmaz, Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova, Burhaniye Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Akdeniz, İlçe Jandarma Komutanı, Ticaret Odası Başkanı ve üyeleri ile birlikte Burcu Gıda Konservecilik ve Salça San. A.Ş. fabrikasına geldi. Burcu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Bahadır ile bir süre sohbet etti. Müjdat Bahadır ve Ziraat Müdürü Deniz Tekin’den fabrika hakkında bilgi edindi. Vali Ahmet Turhan, Turizm ve tarım ilçesi Burhaniye’de, ekonomi ve topluma katkıda bulunan büyük bir fabrikanın olmasından kıvanç duyduğunu, Burcu Gıda’nın yatırımlarının ve başarılarının daha da artmasını istediğini belirtti. Bu sebeple Burcu Gıda’ya her türlü konuda destek sağlamaya hazır olduklarını söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Bahadır, ziyareti ile her zaman bizlerin yanında olduğunu göstererek Burcu Gıda’yı onurlandırdığı için Vali Ahmet Turhan’a teşekkür etti.

21.11.2012