TR | EN | AR
  Anasayfa  |  Tüketici Köşesi  |  Üye Girişi  |  Hoşgeldiniz: Misafir   
 

(0)

Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player 

21. Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Muhteşem Geçti

21. Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı 05 Eylül- 08 Eylül tarihleri arasında CNREXPO fuar merkezinde yapıldı.
Sınıfında tek olmasıyla ilgi odağı olan 21. Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı yoğun ilgiye tanık oldu. Türkiye ve yurtdışından gelen müşterilerimiz ile tatlı sohbetlerde bulunduk, ayrıca önümüzdeki günlerde yüklemelerini gerçekleştirecek olduğumuz siparişlerini güncelledik.

E Uluslararası Fuar (EUF) tarafından düzenlenen, yurtdışı ve yurtiçi profesyonellerin buluştuğu WorldFoof Gıda fuarında markamızı takip eden sevgili dostlarımız ve müşterilerimiz ile tanışma fırsatımız oldu. Yerli ve yabancı dostlarımıza ürünlerimizin tadını sunarken Türk Kültürü ve geçmişimizde yatan Osmanlı Mutfağının tadlarınıda tanıtma ve örnekler gösterme şansımız olmuştur.

En zengin mutfak sıralamalarında üst sıralarda yer alan Türk Mutfağının en nadide tariflerini bulabileceğiniz tek marka olma özelliğimiz fuarda ziyaretçilerimiz tarafından aldığımız övgülerle daha net görülmüştür.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Türkiye ve yurt dışında faaliyet gösteren bayilerimizin fuar süresi boyunca katkıları azınsanmayacak kadar güzeldi.
Bizi 21. Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı süresince ziyaretleri ve tebriklriyle onurlandıran tüm müşterilerimize bu vesileyle dostlarımıza Burcu Gıda Konservecilik ve Salça Sanayi A.Ş. yönetim kurulu, İdari Personelleri ve Tüm Çalışanları olarak TEŞEKKÜR ederiz.