TR | EN | AR
  Anasayfa  |  Tüketici Köşesi  |  Üye Girişi  |  Hoşgeldiniz: Misafir   
 

(0)

Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player  Şifre Hatırlatma  
E-mail adresiniz
E-mail adresiniz (tekrar)
   
 
    Yeni Üyelik  
Ad Soyad
E-mail Adresiniz
Şifreniz
 


Nasıl Sipariş Verebilirim?

1 - www.burcu.com adresi üzerinden sipariş verebilmek için siteye üye olmak gerekmektedir. Henüz siteye üye değilseniz; "Üye Olmak İstiyorum" bağlantısını tıklayarak üye olabilir ve sipariş verme işlemine devam edebilirsiniz.

2 - Seçtiğiniz ürünü sepete atma işlemi sırasında sipariş miktarının Adet ya da Koli olarak seçim yapılması gerekmektedir. Bazı ürünler sadece Adet olarak satışı yapılmaktadır.

3 - Sipariş vermek istediğiniz ürünleri seçtikten sonra alışveriş sepeti sayfasının sağ tarafındaki ALIŞVERİŞİ TAMAMLA butonuna basınız.

4 - Siteye üye girişi yapmadıysanız; üye giriş sayfası gelecektir. Siparişinizi göndermek için Üye Giriş işlemini gerçekleştiriniz. Eğer siteye üye değilseniz; aynı sayfa üzerinden yeni üye formunu doldurarak siteye üye olabilirsiniz.

5 - Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz teslimat adresini ve fatura adresini eksiksiz olarak doldurunuz.

6 - "Sipariş tamamlandı" sayfasının açılması siparişinizin başarıyla tamamlandığını göstermektedir. Sipariş numaranızı kaydediniz.

7 - Siparişinizin onaylanması için satış sorumluları en kısa zamanda telefon veya e-posta yolu sizi arayacaklardır.

8 - www.burcu.com adresinden yapacağınız alışveriş sırasında kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmez. Ödeme işlemi için satış sorumluları sizi yönlendirecektir.

9 - Satış sorumluları ile yapılan görüşme sonucunda onaylanan siparişler sevkiyat işlemine alınır. Sipariş ettiğiniz ürünler zamanında ve eksiksiz olarak adresinize teslim edilir.

10 - www.burcu.com adresinden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

11 - Hafta içi saat 16.00’dan sonra verilen siparişlerle, hafta sonu veya ulusal bayram ve genel tatil günlerinde gelen siparişler, siparişin verildiği günü takip eden ilk iş günü işleme alınacaktır.

12 - www.burcu.com adresi üzerinden Türkiye’nin bütün illerinden sipariş alınmaktadır.

Burcu Sanal Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.